:: Home

:: Imprezy

:: Artyści

:: Galerie

:: Grupa Alamo

:: Clubbing

:: Partnerzy

:: Kontakt

 

:: Komunie

:: Osiemnastki

:: Urodziny

:: Spotkania klasowe

:: Chrzest

:: Szkolenia

 

:: Strona Alamo

 

:: Strona Bistro

Iluzja

Chrzciny - Częstochowa - Chrzest

Chrzest - Chrzciny Częstochowa

Zastanawiasz się kiedy i gdzie zrobić chrzciny swojemu maluchowi?
Gdzie zaprosić gości, jak ubrać dziecko i jak przygotować się do uroczystości. Może znajdziesz na tej stronce kilka odpowiedzi!!!


1. Chrzest- Jeżeli chodzi o potrzebne dokumenty najlepiej zadzwonić bezpośrednio do parafii i tam zapytać o wszystko swojego księdza (każda parafia może mieć trochę inne wymagania).

2. Ubranko na chrzest - ważne jest, aby "Wasze Szczęście" ładnie wyglądało w kościele. To co wybierzecie zależy oczywiście od pory roku. Zimą najczęściej kombinezonik, jesienią ubranko z polaru tak, aby maluch miał cieplutko, a latem coś przewiewnego i lekkiego. W ostatnim czasie obserwuje, że w Częstochowie powstało sporo sklepów z ładnymi ubrankami dla dzieci.

3. Chrzciny - Dom czy lokal? No cóż - za lokalem przemawia kilka argumentów. Często po prostu nie ma warunków, aby ugościć wszystkich w domu. Ważnym argumentem jest zaoszczędzenie czasu i pracy. Przygotowanie tego rodzaju imprezy w domu kosztuje dużo wysiłku (gotowanie, sprzątanie, zmywanie) W rezultacie zamiast cieszyć się wspólnie z rodziną i znajomymi tym ważnym wydarzeniem, spędzamy czas w kuchni. W lokalu to My gotujemy, podajemy, zmywamy i sprzątamy. To po prostu nasza praca.
Co do kosztów, zależą one od wyboru menu. Przykładowo - obiad z dwóch dań ( niedziela, więc na pewno rosół z makaronem i np. piers panierowana z kurczaka lub kotlet devolay z frytkami lub kluskami śląskimi oraz surówkami), plus zimna płyta (wędliny, sery), napoje, soki, owoce, pyszna włoska kawa z ekspresu i coś na deser to wydatek ok 80zł/os. Wszystko to w miłej, kameralnej atmosferze naszego lokalu z odpowiednią muzyką w tle.


          chrzciny częstochowa


Chrzciny, Chrzest - Galeria

          chrzest częstochowa

Chrzciny - Iluzja Częstochowa

                MISJA KLUBU - HISTORIA - NASI KLIENCI - KLIMAT

Kultowe miejsca powstają raz na jakiś czas, ale gdy już się pojawiają przyciągają swoim urokiem, odmiennością, jedzonkiem i unikialnym klimatem. Historia Alamo sięga lat dziewięćdziesiatych, kiedy to grupa amerykańskich wizjonerów pokusiła się, by otworzyć w Polsce The Alamo - sieć restauracji szybkiej obsługi ze smacznym, aczkolwiek nie drogim jedzonkiem. Restauracja w Częstochowie od samego początku zyskała duże uznanie i popularność. Mająć dużą satysfakcje z tego co już zostało osiągniete, stworzyliśmy Iluzję - Klub Muzyczny Alamo. Iluzja to lokal stworzony dla naszych klientów i wraz z nimi, gdy ludzie ją współtworzący, tworząc ją zostawili tu cząstkę siebie. Możesz tu przyjść na randkę, spotkać się z przyjaciółmi czy urządzić imprezkę zamkniętą dla swoich przyjaciół i bliskich. U nas obowiązuje chilloutowy klimat spokojnej muzy, atmosfera relaksu i odprężenia. Oferujemy naprawdę dobre jedzonko, a piwo podawane jest w ciężkich kuflach z minionej epoki. Parzymy też prawdziwą włoską kawę serwowaną z pysznymi słodkościami. Organizujemy imprezy okolicznościowe i inne ciekawe wydarzenia. Pragniemy by nasi klienci, zawsze dostawali to co najlepsze. Serdecznie Zapraszamy!!!

Częstochowa

Dopisz się na n-k i facebooku