:: Home

:: Imprezy

:: Artyści

:: Galerie

:: Grupa Alamo

:: Clubbing

:: Partnerzy

:: Kontakt

 

:: Komunie

:: Osiemnastki

:: Urodziny

:: Spotkania klasowe

:: Chrzest

:: Szkolenia

 

:: Strona Alamo

 

:: Strona Bistro

Iluzja

Wydarzenia i Imprezy w Częstochowie


Rozkład Jazdy

Odjazdy ze stacji

Specjalnie dla Was - barowy dowcip miesiąca:)


Podjeżdża beemka pod blok, wysiada dres i wrzeszczy:
- Kryyyyśkaaa!
Na balkon na piątym piętrze wypada teflonowa blondynka.
- Co?
- Zrób se grę wstępną, zara przyjde.
Wszystkich robiących u Nas swoje imprezy serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy.

    Najlepsze imprezy w CzęstochowiePLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - PLAKATY - TE NOWE I TE STARE:)

Zapraszamy do Iluzji - to najlepsze miejsce w mieście na imprezę zamkniętąSPOTKANIA Z DRAMATEM - Każdy III wtorek miesiąca

Studenckie Koło Teatralne oraz klub "Iluzja" zapraszają na kolejny w tym roku, wieczór poświęcony prezentacji współczesnych utworów dramatycznych.

Zainaugurowany przez młodych pasjonatów ze Studenckiego Koła Teatralnego "naJana", cykl "Spotkania z dramatem" z miesiąca na miesiąc zyskuje popularność wśród częstochowskiej publiczności. Dotychczasowe prezentacje przyciągnęły liczne grono słuchaczy, którzy ochoczo włączali się w dyskusje, jakie każdorazowo wieńczyły wieczór. Poruszano w nich zarówno problemy, będące istotą poszczególnych utworów, jak i tematy bardziej ogólne, a związane ze współczesną sztuką teatralną.Impreza będzie kolejną z cyklu. Prezentacje odbywać się będą w każdy trzeci wtorek miesiąca.

W ubiegłym roku "Spotkania z dramatem" zyskały liczne grono słuchaczy. Również w bieżącym sezonie organizatorzy przedsięwzięcia z wielką satysfakcją mogli zaobserwować, iż w każdą trzecią środę miesiąca częstochowska publiczność wypełnia "Iluzję", by wysłuchać interpretacji dzieł współczesnych autorów oraz uczestniczyć w dyskusji, będącej tradycyjnym ukoronowaniem wieczoru.Czytany teskt:

17 Kwietnia (wtorek)

Iluzja Alamo Music Club, Częstochowa, al. NMP 12b

Wstęp wolny

Spotkanie z dramatem. Czytanie współczesnych utworów dramatycznych w wykonaniu aktorów SKT naJana    Teatr SKT naJana + Iluzja


Iluzja Alamo Music Club, Częstochowa, al. NMP 12b
Wstęp wolny
Więcej informacji na stronie: SKT na Jana Częstochowa"Baśń o bezśmiertnym zegarze to kolejny projekt rozrastającej się niezależnej grupy filmowej Syzygia. Jedno jest pewne - jak kino offowe długie i szerokie, tak tego typu film w nim jeszcze nie powstał, a z całą pewnością w okolicach Polski. Baśń, wymieszana z kryminałem, zrealizowana przez członków Syzygii, Łukasza Albińskiego i Marka Krysiaka jest oryginalnym eksperymentem o owocnym efekcie, przepełnionym niebanalnymi dialogami i bajkowym obrazem."

Zapraszamy też wszystkich pragnących zorganizować u Nas swoje imprezy okolicznościowe. Cieszymy się że wybieracie właśnie Nasz lokal i obiecujemy że będziemy się starać aby Wasze imprezy zamknięte zawsze pozostały miłymi wspomnieniami dla Was i Waszych Gości:).

KALENDARIUM IMPREZ w KLUBIE ILUZJA

                MISJA KLUBU - HISTORIA - NASI KLIENCI - KLIMAT

Kultowe miejsca powstają raz na jakiś czas, ale gdy już się pojawiają przyciągają swoim urokiem, odmiennością, jedzonkiem i unikialnym klimatem. Historia Alamo sięga lat dziewięćdziesiatych, kiedy to grupa amerykańskich wizjonerów pokusiła się, by otworzyć w Polsce The Alamo - sieć restauracji szybkiej obsługi ze smacznym, aczkolwiek nie drogim jedzonkiem. Restauracja w Częstochowie od samego początku zyskała duże uznanie i popularność. Mająć dużą satysfakcje z tego co już zostało osiągniete, stworzyliśmy Iluzję - Klub Muzyczny Alamo. Iluzja to lokal stworzony dla naszych klientów i wraz z nimi, gdy ludzie ją współtworzący, tworząc ją zostawili tu cząstkę siebie. Możesz tu przyjść na randkę, spotkać się z przyjaciółmi czy urządzić imprezkę zamkniętą dla swoich przyjaciół i bliskich. U nas obowiązuje chilloutowy klimat spokojnej muzy, atmosfera relaksu i odprężenia. Oferujemy naprawdę dobre jedzonko, a piwo podawane jest w ciężkich kuflach z minionej epoki. Parzymy też prawdziwą włoską kawę serwowaną z pysznymi słodkościami. Organizujemy imprezy okolicznościowe i inne ciekawe wydarzenia. Pragniemy by nasi klienci, zawsze dostawali to co najlepsze. Serdecznie Zapraszamy!!!

Oficjalne Logo Klubu

Logo Klubu

Znak Firmowy

Znak Firmowy


Częstochowa


Dopisz się na n-k i facebooku