:: Home

:: Imprezy

:: Artyści

:: Galerie

:: Grupa Alamo

:: Clubbing

:: Partnerzy

:: Kontakt

 

:: Komunie

:: Osiemnastki

:: Urodziny

:: Spotkania klasowe

:: Chrzest

:: Szkolenia

 

:: Strona Alamo

 

:: Strona Bistro

Iluzja

18-stka, 18-stki Iluzja Częstochowa

Życzenia na osiemnastki


Dziś Twojego święta pora, Już od rana wielki ruch, Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, Musisz ostro zabalować!
Dziś masz 18 lat! Śmiało teraz ruszaj w świat, śmiało żyj i trzymaj szczęście swe za ręce.
W dniu tak pięknym i podniosłym, kiedy jesteś już dorosły, życzę Ci spełnienia marzeń, w długim życiu wielu wrażeń. W szkole sukcesów, uznania, w miłości szczerego oddania.
Dziś Twoje 18 urodziny, więc idziemy na wycieczkę i bierzemy buteleczkę.
Sukcesów w dorosłym życiu, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, przyjemnych w Twym życiu zdarzeń, życzy...

Osiemnaste Urodziny Galeria

18stka, 18stki

osiemnastka

18-stka Częstochowa

Robimy najlepsze 18stki w mieście. Imprezy młodzieżowe, półmetki, 18stki - zajrzyj koniecznie do klubu Iluzja. Oczywiście są też inne miejsca w Częstochowie, ale u Nas masz gwarancję że twoja 18tka będzie niezapomnianym przeżyciem, które jest przecież tylko raz w życiu. Zorganizujemy osiemnastkę z której będziesz zadowolona/y. Klub współpracuje z wieloma dobrymi DJ -mi, którzy poprowadzą we właściwym kierunku twoją imprezę. Jeśli osiemnaste urodziny to tylko w Klubie Iluzja:).

Osiemnastki - Iluzja Częstochowa - 18-stki

    MISJA KLUBU - HISTORIA - NASI KLIENCI - KLIMAT

Kultowe miejsca powstają raz na jakiś czas, ale gdy już się pojawiają przyciągają swoim urokiem, odmiennością, jedzonkiem i unikialnym klimatem. Historia Alamo sięga lat dziewięćdziesiatych, kiedy to grupa amerykańskich wizjonerów pokusiła się, by otworzyć w Polsce The Alamo - sieć restauracji szybkiej obsługi ze smacznym, aczkolwiek nie drogim jedzonkiem. Restauracja w Częstochowie od samego początku zyskała duże uznanie i popularność. Mająć dużą satysfakcje z tego co już zostało osiągniete, stworzyliśmy Iluzję - Klub Muzyczny Alamo. Iluzja to lokal stworzony dla naszych klientów i wraz z nimi, gdy ludzie ją współtworzący, tworząc ją zostawili tu cząstkę siebie. Możesz tu przyjść na randkę, spotkać się z przyjaciółmi czy urządzić imprezkę zamkniętą dla swoich przyjaciół i bliskich. U nas obowiązuje chilloutowy klimat spokojnej muzy, atmosfera relaksu i odprężenia. Oferujemy naprawdę dobre jedzonko, a piwo podawane jest w ciężkich kuflach z minionej epoki. Parzymy też prawdziwą włoską kawę serwowaną z pysznymi słodkościami. Organizujemy imprezy okolicznościowe i inne ciekawe wydarzenia. Pragniemy by nasi klienci, zawsze dostawali to co najlepsze. Serdecznie Zapraszamy!!!


Kliknij...

Oficjalne Logo Klubu

Logo Klubu

Znak Firmowy

Znak Firmowy


Częstochowa


Dopisz się na n-k i facebooku