:: Home

:: Imprezy

:: Artyści

:: Galerie

:: Grupa Alamo

:: Clubbing

:: Partnerzy

:: Kontakt

 

:: Komunie

:: Osiemnastki

:: Urodziny

:: Spotkania klasowe

:: Chrzest

:: Szkolenia

 

:: Strona Alamo

 

:: Strona Bistro

Iluzja

Szukacie lokalu na spotkanie!!!

Spotkania Klasowe - Lokal Częstochowa

Ile czasu już mineło jak skończyliście szkołę?
Ile czasu mineło, gdy ostatni raz widzieliście się z niektórymi znajomymi?
Szukacie lokalu na spotkanie klasowe po latach?

Lokal Iluzja poleca się na wszelkiego rodzaju spotkania przy piwie ze wspomnieniami. Usytuowanie w centrum miasta sprawia, że wszyscy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W klubie Iluzja mamy wygodne sofy i kanapy na których wygodnie można pogadać. W klubowym klimacie przy spokojnej muzyce obgadać można wszystko i wszystkich. Ci którzy zgłodnieją mogą się posilić w sąsiednim Alamo lub przynieść zamówione w Alamo jedzenie do Klubu Iluzja. W lokalu można także wypić doskonałą włoską kawę Manuel, herbatę Dilmah lub drinka. Dobrze jest wcześniej zarezerwować sobie wiekszą lożę - można to zrobić mailowo lub telefonicznie.

Lokal Częstochowa

Jeżeli chcielibyście również potańczyć to też jest do załatwienia. Lokal czynny jest w godzinach pracy Alamo czyli między 10:00 a 21:30. Jednak chcemy być elastyczni i jeżeli będzie to zgłoszone przez rezerwacje wcześniej to możemy zamknąć później. Rozkład Jazdy jest zawsze na naszej stronce...są tam też zaznaczone dni kiedy lokal jest w całości zarezerwowany pod imprezy okolicznościowe naszych gości (osiemnastki, urodziny, kawalerskie, studniówki itp.) Wszystkich serdecznie zapraszamy...

Spotkania Klasowe w Częstochowie

Spotkania Klasowe

Lokal Częstochowa

         MISJA KLUBU - HISTORIA - NASI KLIENCI - KLIMAT

Kultowe miejsca powstają raz na jakiś czas, ale gdy już się pojawiają przyciągają swoim urokiem, odmiennością, jedzonkiem i unikialnym klimatem. Historia Alamo sięga lat dziewięćdziesiatych, kiedy to grupa amerykańskich wizjonerów pokusiła się, by otworzyć w Polsce The Alamo - sieć restauracji szybkiej obsługi ze smacznym, aczkolwiek nie drogim jedzonkiem. Restauracja w Częstochowie od samego początku zyskała duże uznanie i popularność. Mająć dużą satysfakcje z tego co już zostało osiągniete, stworzyliśmy Iluzję - Klub Muzyczny Alamo. Iluzja to lokal stworzony dla naszych klientów i wraz z nimi, gdy ludzie ją współtworzący, tworząc ją zostawili tu cząstkę siebie. Możesz tu przyjść na randkę, spotkać się z przyjaciółmi czy urządzić imprezkę zamkniętą dla swoich przyjaciół i bliskich. U nas obowiązuje chilloutowy klimat spokojnej muzy, atmosfera relaksu i odprężenia. Oferujemy naprawdę dobre jedzonko, a piwo podawane jest w ciężkich kuflach z minionej epoki. Parzymy też prawdziwą włoską kawę serwowaną z pysznymi słodkościami. Organizujemy imprezy okolicznościowe i inne ciekawe wydarzenia. Pragniemy by nasi klienci, zawsze dostawali to co najlepsze. Serdecznie Zapraszamy!!!
Kliknij... Studniówka Częstochowa

Oficjalne Logo Klubu

Logo Klubu

Znak Firmowy

Znak Firmowy


Częstochowa


Dopisz się na n-k i facebooku

Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych w tej witrynie bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2011 Iluzja Alamo Music Club
All rights reserved.