:: Home

:: Imprezy

:: Artyści

:: Galerie

:: Grupa Alamo

:: Clubbing

:: Partnerzy

:: Kontakt

 

:: Komunie

:: Osiemnastki

:: Urodziny

:: Spotkania klasowe

:: Chrzest

:: Szkolenia

 

:: Strona Alamo

 

:: Strona Bistro

Iluzja

Przyjęcia Okolicznościowe - Sala do wynajęcia


Urodziny / Przyjęcia rocznicowe

Klub Iluzja poleca się jako miejsce na zorganizowanie twojej imprezy zamkniętej. Zbiliżają się 18, 21, 30, 40, 50 czy dalsze urodziny - a może rocznica ślubu? Zróbcie sobie prezent i wyprawcie imprezę zamkniętą tylko dla Waszych Gości w klimatycznym klubie z muzyką w gronie rodzinny oraz bliższych i dalszych znajomych. Szczególny dzień, szczególna okazja, raz się przecież żyje - czyż nie?

Klub Iluzja to klimatyczne miejsce, do dyspozycji Gości oddajemy barmana. Posiadamy świetny parkiet na którym można potańczyć, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie.
Możemy zapewnić odpowiedniego DJ-a i inne atrakcje.
Nikt z Państwa gości nie wyjdzie też głodny bo Nasi kucharze zadbają o podniebienia solenizantów i zaproszonych Gości. Okrągłą rocznicę zrób w klubie a nie będziesz mieć roboty z przygotowaniem, bałaganu i uciążliwych sąsiadów na głowie. Jesteśmy elastyczni i mamy dobrą ofertę:) Tak więc rocznica ślubu, oczko, trzydziestka, czterdziestka czy inna ważna uroczystość - Zapytaj, przyjdz i skorzystaj właśnie z naszych usług a obiecujemy że impreza będzie niezapomnianym i miłym przeżyciem dla jubilatów i zaproszonych gości:).

lokal na urodziny


                MISJA KLUBU - HISTORIA - NASI KLIENCI - KLIMAT

Kultowe miejsca powstają raz na jakiś czas, ale gdy już się pojawiają przyciągają swoim urokiem, odmiennością, jedzonkiem i unikialnym klimatem. Historia Alamo sięga lat dziewięćdziesiatych, kiedy to grupa amerykańskich wizjonerów pokusiła się, by otworzyć w Polsce The Alamo - sieć restauracji szybkiej obsługi ze smacznym, aczkolwiek nie drogim jedzonkiem. Restauracja w Częstochowie od samego początku zyskała duże uznanie i popularność. Mająć dużą satysfakcje z tego co już zostało osiągniete, stworzyliśmy Iluzję - Klub Muzyczny Alamo. Iluzja to lokal stworzony dla naszych klientów i wraz z nimi, gdy ludzie ją współtworzący, tworząc ją zostawili tu cząstkę siebie. Możesz tu przyjść na randkę, spotkać się z przyjaciółmi czy urządzić imprezkę zamkniętą dla swoich przyjaciół i bliskich. U nas obowiązuje chilloutowy klimat spokojnej muzy, atmosfera relaksu i odprężenia. Oferujemy naprawdę dobre jedzonko, a piwo podawane jest w ciężkich kuflach z minionej epoki. Parzymy też prawdziwą włoską kawę serwowaną z pysznymi słodkościami. Organizujemy imprezy okolicznościowe i inne ciekawe wydarzenia. Pragniemy by nasi klienci, zawsze dostawali to co najlepsze. Serdecznie Zapraszamy!!!

Oficjalne Logo Klubu

Logo Klubu

Znak Firmowy

Znak Firmowy


Częstochowa


Dopisz się na naszej - klasie